Budownictwo

Budujemy bezpieczeństwo

Długa lista ryzyk, charakterystyczna dla realizacji inwestycji budowlanej wymaga świadomej i precyzyjnie skonstruowanej ochrony ubezpieczeniowej.

Ryzyko wykonawcy

Pożary, katastrofy budowlane, uszkodzenia budowy w wyniku ryzyk żywiołowych, włamania, nienależyte wykonanie zobowiązań, nieterminowe wykonanie zobowiązań, błędy pracowników, montaż wadliwych elementów, to tylko kilka przykładów ryzyk montażowo – budowlanych, na które narażeni są inwestorzy oraz wykonawcy.

Nasz wachlarz produktów dla sektora budowlanego

jest tak duży jak różnorodność Państwa potrzeb. W ramach współpracy proponujemy najkorzystniejsze warunki pod względem ceny oraz właściwego zakresu ubezpieczenia, chroniące zarówno ubezpieczającego jak i pozostałych uczestników procesu budowlanego.

Wiemy jak istotny jest fachowy proces likwidacji szkód

będący jednym z kluczowych elementów profesjonalnego serwisu brokerskiego, zwłaszcza w branży budowlanej. W trudnych sytuacjach działamy szybko, sprawnie oraz w najlepszym interesie naszych Klientów, oszczędzając Państwu zmartwień, czasu i pieniędzy.

  • Ubezpieczenie OC

  • Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności w branży budowlanej

  • Ubezpieczenia ryzyk budowy i montażu (CAR/ EAR)

  • Ubezpieczenia NNW pracowników budowlanych

  • Ubezpieczenia maszyn budowlanych (CPM)

  • Gwarancje ubezpieczeniowe

  • Grupowe ubezpieczenia na życie i zdrowie dla pracowników

Klienci o nas

Z przyjemnością informujemy, że Equinum Broker Sp. z o.o. jest naszym brokerem ubezpieczeniowym od 2005 roku. (..) Dogłębna znajomość sektora ubezpieczeń, poparta wiedzą, wpłynęła na rzetelne i precyzyjne opracowanie wymaganych kryteriów i zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

SFW Warwas

Duże zaangażowanie brokra zaowocowało zaaranżowaniem programu ubezpieczeniowego z szerokim zakresem ochrony i atrakcyjnym poziomem składu, co pozwoliło na oszczędności kosztów ubezpieczenia i naszego czasu.

Budrem Kraków

Dzięki długofalowej współpracy z Equinum Broker Sp z o.o. mamy pewność najlepszego zabezpieczenia interesów ADM Sp. z o.o.

ADM Sp. z o.o.

Korzystając z usług serwisu brokerskiego Equinum Broker uzyskaliśmy dostęp do wszelkich informacji, również niestandardowych rozwiązań dotyczących ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, floty komunikacyjnej, które skutecznie zabezpieczają interesy naszej firmy.

NEOPROFIL Sp. J.

Kup ubezpieczenie OC

Wypełnij ankietę, na podstawie której przygotujemy dla Ciebie zindywidualizowaną ofertę ubezpieczenia.
Zostaw nam swoje dane, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Pobierz ankietę

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Equinum Broker Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na formularz / przedstawieniem oferty usług i produktów. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Equinum Broker Sp. z o.o. 41-200 Sosnowiec, ul. Kiepury 11. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Equinum Broker