Inne branże

Equinum Broker gwarantuje rzetelną i profesjonalną obsługę brokerską przedsiębiorstw działających we wszystkich sektorach polskiej gospodarki.

Dobrego brokera ubezpieczeniowego charakteryzuje między innymi wszechstronność branżowa oraz precyzja w identyfikacji możliwych ryzyk. Nasz zespól specjalistów posiada szerokie kompetencje oraz doświadczenie niemal w każdej dziedzinie rynkowej.

Zapewniamy różnorodny wachlarz produktów i programów ubezpieczeniowych, w pełni dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Wysokie kwalifikacje i szerokie doświadczenie pozwalają nam na rozpoznanie wysoce nietypowych ryzyk. Z sukcesem ubezpieczamy nawet najbardziej wymagających Partnerów.

 Zapraszamy na kawę, przy niej  nasi branżowi specjaliści przedstawią Ci korzyści ze współpracy z nami.

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Equinum Broker Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na formularz / przedstawieniem oferty usług i produktów. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Equinum Broker Sp. z o.o. 41-200 Sosnowiec, ul. Kiepury 11. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Equinum Broker