Jednostki samorządowe

Gwarancja ochrony na najwyższym poziomie

Ubezpieczenia jednostek administracji publicznej wiążą się z wszechstronną wiedzą na temat prawa zamówień publicznych, procedur oraz określonych zasad wydatkowania finansów publicznych.

Equinum Broker jako wykwalifikowany doradca

wielu podmiotów sektora publicznego, z powodzeniem uczestniczy w zawieraniu i realizacji umów ubezpieczenia dla jednostek publicznych i samorządowych.

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przetargów na różnorodne usługi ubezpieczeniowe, dobrze znamy specyfikę pracy organów samorządowych.

Swoją pracę zaczynamy od skrupulatnego i rzetelnego audytu, mającego na celu wskazanie istotnych aspektów będących fundamentem przy konstruowaniu zakresu ubezpieczenia.

Ważnym elementem jest szeroka wiedza brokera na temat danej instytucji, co umożliwia precyzyjne określenie potencjalnego spektrum zagrożeń. Poczucie bezpieczeństwa oraz należyta dbałość o mienie publiczne są nieodzowne dla sprawnego i efektywnego funkcjonowania podmiotów publicznych, dlatego w swoich działaniach zawsze kierujemy się zasadą racjonalności.

Zapraszamy przedstawicieli instytucji

do skorzystania z konsultacji ubezpieczeniowych i  doradztwa naszych branżowych specjalistów.

Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej , ubezpieczenie mienia, grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie oraz na ubezpieczenia Cyber.

Zapewniamy Państwu  profesjonalne stosowanie procedur Uzp, opracowanie programu ubezpieczeniowego, minimalizację kosztów ochrony oraz wsparcie i nadzór nad prawidłową likwidacją szkód. Szczegółowych informacji udzielą Państwu brokerzy specjalizujący się w obsłudze jednostek administracji.

Programy ubezpieczeniowe

Dla naszych Klientów opracowujemy programy ubezpieczeniowe w zakresie:

  • ubezpieczenia mienia

  • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

  • grupowych ubezpieczeń na życie pracowników

  • grupowych ubezpieczeń zdrowotnych

  • ubezpieczeń komunikacyjnych

Klienci o nas

Współpracując z Panią Anną Hajduk możemy stwierdzić, iż firma Equinum Broker z siedzibą w Sosnowcu posiada wyspecjalizowaną kadrę odznaczającą się wysoką kulturą pracy oraz dobrą organizacją.

Prokuratura Okręgowa Bielsko Biała

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Equinum Broker Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na formularz / przedstawieniem oferty usług i produktów. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Equinum Broker Sp. z o.o. 41-200 Sosnowiec, ul. Kiepury 11. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Equinum Broker