Przemysł

Wsparcie dla produkcji

Wysokospecjalistyczne maszyny i urządzenia, nowoczesne technologie produkcji oraz złożone procesy logistyczne charakteryzujące branżę produkcyjną, wymagają starannie przygotowanej, kompletnej i szczelnej ochrony ubezpieczeniowej.

Bardzo istotnym elementem w przypadku branży produkcyjnej są także ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, chroniące zarówno interesy producentów jak i konsumentów. Warto rozszerzyć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności o ubezpieczenie OC za produkt wprowadzony do obrotu.

Biorąc pod uwagę, że w świetle polskiego prawa to producent odpowiada za szkody wynikłe przez wadliwy produkt oraz jest zobowiązany do ich naprawienia, rozszerzenie to jest nieodzowne. Możliwości zabezpieczenia jest sporo. Specjaliści Equinum Broker skrupulatnie zbadają potrzeby Twojej firmy, doradzając adekwatne rozwiązania ubezpieczeniowe.

Działamy kompleksowo

Rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowego  badania ryzyka tzw. audytu w celu zapoznania się z bieżącą sytuacją firmy. Na tej podstawie określamy skalę zagrożeń oraz przygotowujemy program ubezpieczeniowy. Priorytetem jest dla nas wzajemne zaufanie, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za wszelkie podejmowane działania.

W efekcie naszych działań zdecydowana większość ryzyk Twojej działalności jest przeniesionych jest na firmy ubezpieczeniowe, a Ty możesz spokojnie zająć się produkcją.

Jeśli w  przyszłości chcesz zostać liderem swojej branży, już dziś zadbaj o swoją pozycję , skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy!

Produkty ubezpieczeniowe

  • Ubezpieczenia od wszystkich ryzyk (All Risks)

  • Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych

  • Ubezpieczenie sprzętu elektr. od wszystkich ryzyk

  • Ubezpieczenia maszyn od awarii i uszkodzeń

  • Ubezpieczenia utraty zysku (BI)

  • Ubezpieczenia OC (OC z tytułu prowadzonej działalności, OC za produkt, OC pracodawcy)

  • Grupowe ubezpieczenia na życie i zdrowie dla pracowników

  • Ubezpieczenia członków zarządu spółek produkcyjnych

Klienci o nas

Podstawą kontaktów z Firmą jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby Klienta.

UNIMAX Sp. z o.o.

Jesteśmy przekonani, że obecna i przyszła współpraca z Equinum Broker Sp. z o.o. zapewnia rzetelną ochronę interesów naszych Spółek dając możliwość korzystania z najlepszych dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych.

Chemical Global

Ze strony Equinum otrzymujemy pełny serwis zawartych polis oraz wsparcie merytoryczne w dziedzinie ubezpieczeń a długoletnia i kompleksowa obsługa przyczyniła się do zmniejszenia kosztów ochrony ubezpieczeniowej.

Ne­otherm sp. z o.o.

Korzystając z usług serwisu brokerskiego Equinum Broker uzyskaliśmy dostęp do wszelkich informacji, również niestandardowych rozwiązań dotyczących ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, floty komunikacyjnej, które skutecznie zabezpieczają interesy naszej firmy.

Neoprofil Sp. J.

Przez te lata zauważamy, że współpraca przyczyniła się do obniżenia kosztów ubezpieczeń majątkowych oraz OC. Ponadto nasi pracownicy w efekcie negocjacji Equinum Broker Sp. z o.o. otrzymali korzystniejsze warunki ubezpieczenia grupowego oraz kompleksowy program prywatnej opieki zdrowotnej.

Instytut KOMEL

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Equinum Broker Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na formularz / przedstawieniem oferty usług i produktów. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Equinum Broker Sp. z o.o. 41-200 Sosnowiec, ul. Kiepury 11. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Equinum Broker