Służba Zdrowia

Stawiamy na profilaktykę – ubezpiecz swoją klinikę

Na przestrzeni lat Equinum Broker pośredniczyło w ubezpieczeniach kilkudziesięciu szpitali i jednostek służby zdrowia.

Wieloletnie doświadczenie i branżowa wiedza naszych ekspertów  pozwalają na sporządzenie dokładnej specyfikacji ryzyk związanych z działalnością branży medycznej. Z pełną odpowiedzialnością doradzamy naszym Klientom rozwiązania dotyczące odpowiedzialności cywilnej, ochrony mienia, życia i zdrowia pracowników.

Prowadzimy kompleksową obsługę przedprzetargową, realizację przetargów oraz doradztwo i monitoring ochrony ubezpieczeniowej przez cały okres trwania umowy. Zapewniamy pełne wsparcie i pomoc w przypadku wystąpienia roszczeń oraz w sytuacji ryzyka wypłaty odszkodowania.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to doskonała znajomość runku i prawa medycznego oraz wieloletnia współpraca z najlepszymi ekspertami w tej dziedzinie. 

Biuro Ubezpieczeń Medycznych Equinum Broker

rozszerzyło zakres  standardowych usług brokerskich takich jak: analiza ryzyk ubezpieczeniowych, budowa programu ubezpieczenia dla podmiotu leczniczego, uczestnictwo w procedurze zamówień publicznych podmiotu leczniczego,  likwidacja szkód w zakresie ubezpieczeń mienia i odpowiedzialności cywilnej;

o pakiet nowych usług w skład którego wchodzą:

  • pakiet specjalistycznych szkoleń dla personelu podmiotów leczniczych,
  • wdrożenie schematów postępowania dla personelu medycznego,
  • działania prewencyjne zmierzające do obniżenia finansowych skutków roszczeń pacjentów.

Klienci o nas

Wysoki poziom przygotowania, wyjątkowe zaangażowanie pracowników oraz profesjonalna obsługa merytoryczna zapewniają pomoc zarówno w rozwiązywaniu bieżących zadań ubezpieczeniowych oraz likwidacji szkód.

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka

Przekonaliśmy się, że Equinum posiada w swoim zespole pracowników rozumiejących specyfikę branży medycznej i posiadających doświadczenie we współpracy z placówkami opieki zdrowotnej. Polecamy Equinum Broker jako specjalistów w zakresie ubezpieczeń.

Prinn Sp. z o.o.

Kolejnym atutem ze współpracy jest obsługa i stały dostęp do kilkunastu ekspertów specjalizujących się w poszczególnych zakresach ubezpieczeń i będących do naszej dyspozycji w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Fundacja Unia Bracka

Jesteśmy zadowoleni z jakości usług świadczonych przez kancelarię Equinum Broker i rekomendujemy ich jako solidnego partnera na rynku ubezpieczeń.

Medycyna Rodzinna Sp. z o.o.

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Equinum Broker Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na formularz / przedstawieniem oferty usług i produktów. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Equinum Broker Sp. z o.o. 41-200 Sosnowiec, ul. Kiepury 11. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Equinum Broker