Szkolenia ubezpieczeniowe

Praktyczna wiedza i pakiet skutecznych rozwiązań

W swojej działalności kładziemy szczególny nacisk na świadomość i wiedzę ubezpieczeniową pracowników naszych Klientów. Nasze doświadczenia wskazują, że dzięki systematycznemu poszerzaniu wiedzy ubezpieczeniowej efektywnie rośnie odpowiedzialność pracownicza za bezpieczeństwo organizacji.

Nasze szkolenia to zestaw dobrych praktyk i rozwiązań

 możliwych do natychmiastowego wdrożenia w Twojej firmie.

Programy szkoleń łączą w sobie elementy audytu, porad prawnych, praktycznych przykładów z życia. Każdorazowo są one dopasowane indywidualnie do charakterystyki przedsiębiorstwa.

Wzrost polityki bezpieczeństwa to wymierne oszczędności dla Twojej firmy.

Dla kogo?

Nasze szkolenia polecamy wszystkim podmiotom chcącym zwiększyć świadomość wśród swoich pracowników. A także właścicielom firm, członkom zarządu, kadrze managerskiej oraz kierownikom działów.

Praktyczne umiejętności

Na podstawie Case Studies naszej Kancelarii przekazywana wiedza wzbogacona jest o pakiet gotowych rozwiązań i konkretnych przykładów przedstawionych na bazie podobnych firm działających w branży.

Kto prowadzi szkolenia?

Brokerzy EQUINUM Broker Sp. z o.o. to wieloletni praktycy, którzy z sukcesem, zajmują się omawianymi zagadnieniami na co dzień. Wiedza, najwyższe standardy etyczne i ponad 20 letnie doświadczenie branżowe gwarantują profesjonalne przeszkolenie.

Energia prowadzących i ukierunkowanie na przekazanie jak największej ilości wiedzy w przystępny sposób, raz za razem, spotykają się z dużą aprobatą wśród kadr pracowników.

Szkolimy odpowiedzialnie

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Equinum Broker Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na formularz / przedstawieniem oferty usług i produktów. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Equinum Broker Sp. z o.o. 41-200 Sosnowiec, ul. Kiepury 11. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Equinum Broker