Ubezpieczenia narciarskie

Polisa dla narciarza zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas białego szaleństwa, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Przygotowując się do sezonu..

Po pierwsze, planujemy wyjazd – starannie wybieramy miejsce.

Pierwszy  dylemat – pozostajemy w kraju czy wybieramy zagraniczny kurort?

Następnie zaczynają się poszukiwania odpowiedniego hotelu. Rozważamy kilka opcji, rozpatrujemy wszystkie za i przeciw, stosunek jakości do ceny, odległość od stoku, dodatkowe atrakcje dla dzieci, opinie innych..

Po drugie, sprawdzamy sprzęt. Po ostatnim sezonie na pewno trzeba będzie coś dokupić, naostrzyć narty czy deskę, zadbać o gogle i kask.

Po trzecie, przygotowujemy się fizycznie. Warto zatroszczyć się wcześniej o kondycję tak by jak najdłużej móc cieszyć się białym szaleństwem na stoku.

Czy już jesteśmy gotowi do wyjazdu? A  kto pomyśli o naszym bezpieczeństwie?

Nikt inny, jak my sami.

Niezbędnym elementem zimowego wyjazdu jest ubezpieczenie

Niezależnie od tego, gdzie wyjeżdżamy, na ferie czy na weekend, chcąc sprawdzić swoje umiejętności na stokach, powinniśmy zadbać o odpowiednią polisę.

Co powinno zawierać ubezpieczenie na narty?

Ubezpieczenie dla narciarzy, czyli inaczej polisa turystyczna dla miłośników zimowych sportów, najczęściej łączy w sobie kilka składników. Oto najważniejsze elementy polisy dla narciarza:

  • Ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) – zapewnia pokrycie kosztów leczenia oraz koszty akcji ratowniczej  za granicą – to bardzo istotne, koszt pracy helikoptera ratowniczego to nawet 3 tys. euro/h.
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) – gwarantuje odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, np. w sytuacji kontuzji na stoku.
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC w życiu prywatnym) – w sytuacji gdy  wyrządzisz szkodę osobie trzeciej (np. gdy spowodujesz wypadek na stoku i ucierpi w nim inny narciarz) nie będziesz musiał płacić z własnej kieszeni,  zrobi to Twój ubezpieczyciel.
  • Assistance – gwarantuje pomoc gdy będziesz zmuszony zorganizować  np. wizytę u lekarza, transport medyczny, udzielą informacji w przypadku problemów w podróży.
  • Ubezpieczenie bagażu lub/i sprzętu sportowego od kradzieży, zniszczenia.

W Equinum Broker mamy doświadczenie nie tylko w ubezpieczeniach, ale dzielimy również z Państwem pasję do sportów zimowych.

Dlatego doskonale wiemy co powinno zostać uwzględnione w polisie, w zależności od miejsca w jakie udajemy się by zaznać zimowego szaleństwa.

Zakres ubezpieczeń krótkoterminowych i długoterminowych oferowanych przez Equinum Broker Sp. z o.o. wykracza poza dostępne standardy.

Zapewniamy przez cały okres ubezpieczenia ochronę zarówno w Polsce, jak i w całej Europie nie tylko na nartach, ale również podczas rekreacyjnego uprawiania innych sportów niż narciarstwo ( z wyłączeniem sportów wysokiego ryzyka).

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Equinum Broker Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu.

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na formularz / przedstawieniem oferty usług i produktów. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Equinum Broker Sp. z o.o. 41-200 Sosnowiec, ul. Kiepury 11. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Equinum Broker