Budownictwo

Budujemy bezpieczeństwo

Długa lista ryzyk, charakterystyczna dla realizacji inwestycji budowlanej wymaga świadomej i precyzyjnie skonstruowanej ochrony ubezpieczeniowej.

Ryzyko wykonawcy

Pożary, katastrofy budowlane, uszkodzenia budowy w wyniku ryzyk żywiołowych, włamania, nienależyte wykonanie zobowiązań, nieterminowe wykonanie zobowiązań, błędy pracowników, montaż wadliwych elementów, to tylko kilka przykładów ryzyk montażowo – budowlanych, na które narażeni są inwestorzy oraz wykonawcy.

Nasz wachlarz produktów dla sektora budowlanego

jest tak duży jak różnorodność Państwa potrzeb. W ramach współpracy proponujemy najkorzystniejsze warunki pod względem ceny oraz właściwego zakresu ubezpieczenia, chroniące zarówno ubezpieczającego jak i pozostałych uczestników procesu budowlanego.

Wiemy jak istotny jest fachowy proces likwidacji szkód

będący jednym z kluczowych elementów profesjonalnego serwisu brokerskiego, zwłaszcza w branży budowlanej. W trudnych sytuacjach działamy szybko, sprawnie oraz w najlepszym interesie naszych Klientów, oszczędzając Państwu zmartwień, czasu i pieniędzy.

  • Ubezpieczenie OC

  • Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności w branży budowlanej

  • Ubezpieczenia ryzyk budowy i montażu (CAR/ EAR)

  • Ubezpieczenia NNW pracowników budowlanych

  • Ubezpieczenia maszyn budowlanych (CPM)

  • Gwarancje ubezpieczeniowe

  • Grupowe ubezpieczenia na życie i zdrowie dla pracowników

Klienci o nas

Z przyjemnością informujemy, że Equinum Broker Sp. z o.o. jest naszym brokerem ubezpieczeniowym od 2005 roku. (..) Dogłębna znajomość sektora ubezpieczeń, poparta wiedzą, wpłynęła na rzetelne i precyzyjne opracowanie wymaganych kryteriów i zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

SFW Warwas

Duże zaangażowanie brokra zaowocowało zaaranżowaniem programu ubezpieczeniowego z szerokim zakresem ochrony i atrakcyjnym poziomem składu, co pozwoliło na oszczędności kosztów ubezpieczenia i naszego czasu.

Budrem Kraków

Dzięki długofalowej współpracy z Equinum Broker Sp z o.o. mamy pewność najlepszego zabezpieczenia interesów ADM Sp. z o.o.

ADM Sp. z o.o.

Korzystając z usług serwisu brokerskiego Equinum Broker uzyskaliśmy dostęp do wszelkich informacji, również niestandardowych rozwiązań dotyczących ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, floty komunikacyjnej, które skutecznie zabezpieczają interesy naszej firmy.

NEOPROFIL Sp. J.

Kup ubezpieczenie OC

Wypełnij ankietę, na podstawie której przygotujemy dla Ciebie zindywidualizowaną ofertę ubezpieczenia.
Zostaw nam swoje dane, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Pobierz ankietę

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Akceptuję - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Equinum Broker sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (41-200), ul. Kiepury 11.

Inspektorem ochrony danych w Equinum Broker sp. z o.o. jest Pan Janusz Dębowski. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: j.debowski@evoleo.pl

Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE stanowi:
art. 6 ust.1 lit. f) - przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora

Pani/Pan dane osobowe przetwarzane będą do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora danych, to jest do komunikacji z użytkownikiem strony poprzez udzielenie odpowiedzi na formularz kontaktowy.

Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym do uzyskania informacji o danych osobowych, na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi na formularz.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i dostarczenia kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia i udzielenia odpowiedzi na przesłany formularz.

Administrator danych nie dokonuje profilowania i nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker