Transport

Maksymalna ochrona przy minimalnej cenie

Branża transportowa cechuje się wysoką szkodowością, co niestety bezpośrednio przekłada się na wysokość cen ubezpieczeń komunikacyjnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zadbać o najlepszy stosunek ceny do jakości, nawet w niestabilnych warunkach wahań wysokości składek, oferując Państwu najlepsze rozwiązania w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Wypadki na drodze, włamanie, kradzież, opóźnienia w transporcie, uszkodzenia ładunku, to tylko część z możliwych, niepożądanych scenariuszy.


Profesjonaliści Equinum Broker zadbają o kompleksową i szczelną ochronę ubezpieczeniową, pokrywającą wszystkie prawdopodobne zdarzenia.

Oferujemy Państwu kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne, OC, CARGO, ubezpieczenia pojazdów, ciągników, naczep, rozwiązania dla flot, szereg dodatkowych dedykowanych klauzul. Troszczymy się o dobro przewoźnika, spedytora oraz właściciela transportowanego ładunku.


Mamy świadomość jak ważny w branży komunikacyjnej jest czas, dlatego zawsze trzymamy rękę na pulsie. Szkody likwidujemy z prędkością maksymalną.

Produkty ubezpieczeniowe

 • Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, NNW, autocasco)

 • Ubezpieczenia OC z tytułu prowadzonej działalności w branży transportowej

 • Ubezpieczenia ciągników siodłowych

 • Ubezpieczenia przyczep i naczep

 • Ubezpieczenia pojazdów osobowych

 • Ubezpieczenia pojazdów ciężarowych

   

 • Ubezpieczenia CARGO

 • Ubezpieczenia OP

 • Ubezpieczenia flotowe

 • Ubezpieczenia lotnicze

 • Grupowe ubezpieczenia na życie i zdrowie dla pracowników

Klienci o nas

Od czasu kiedy powierzyliśmy tej firmie sprawy związane z ochroną ubezpieczeniową, zawsze otrzymywaliśmy fachową poradę, wyczerpującą informację i szelką pomoc jaką potrzebowaliśmy.

KADRY Cargo Sp z o.o.

Kup ubezpieczenie OC

Wypełnij ankietę, na podstawie której przygotujemy dla Ciebie zindywidualizowaną ofertę ubezpieczenia.
Zostaw nam swoje dane, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Pobierz ankietę

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Akceptuję - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Equinum Broker sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (41-200), ul. Kiepury 11.

Inspektorem ochrony danych w Equinum Broker sp. z o.o. jest Pan Janusz Dębowski. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: j.debowski@evoleo.pl

Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE stanowi:
art. 6 ust.1 lit. f) - przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora

Pani/Pan dane osobowe przetwarzane będą do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora danych, to jest do komunikacji z użytkownikiem strony poprzez udzielenie odpowiedzi na formularz kontaktowy.

Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym do uzyskania informacji o danych osobowych, na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi na formularz.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i dostarczenia kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia i udzielenia odpowiedzi na przesłany formularz.

Administrator danych nie dokonuje profilowania i nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker