O firmie

Equinum Broker Sp. z o.o. to jedna z wiodących, rodzimych kancelarii brokerskich. Od 1994 r. , z pasją i zaangażowaniem, dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów.

Dzięki wieloletniemu, szerokiemu doświadczeniu

oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów potrafimy zidentyfikować każde, nawet najbardziej nietypowe ryzyko.

Na podstawie analizy indywidualnych potrzeb Klienta, dopasowujemy najlepsze na rynku rozwiązania ubezpieczeniowe. Zaufało nam już ponad 40 tysięcy Klientów, pośród których znajdują się zarówno liderzy w swoich branżach, jak i młode, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Do 19 kwietnia 2007 roku znani byliśmy jako firma Constans Brokers Group Sp. z o.o. Obecna nazwa Equinum Broker Sp. z o.o. oddaje dynamizm, z jakim działamy oraz nawiązuje do solidnych podstaw wiedzy, na których opieramy naszą pracę. Equinum to pochodna słowa equus, oznaczająca galopującego rumaka.

Świadczymy kompleksowe usługi brokerskie dla przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki oraz podmiotów sfery publiczno-prawnej.


Specjalizujemy się również w opracowywaniu i wdrażaniu programów ubezpieczeniowych w ramach ubezpieczeń zdrowotnych oraz ubezpieczeń na życie dla pracowników naszych Klientów.

Mając na uwadze postęp i mobilność, sukcesywnie inwestujemy w nowe technologie, tak by efektywnie automatyzować długotrwałe dotychczas procesy biznesowe, stale podwyższając komfort naszych Klientów.


Nasza przewaga konkurencyjna to ugruntowana wiedza w połączeniu z ciągłym rozwojem w kierunku innowacji oraz troska o wzajemne zaufanie i budowanie długotrwałych relacji.

Naszą misją

jest profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem majątkowym Klientów oraz tworzenie optymalnych warunków ochrony ubezpieczeniowej  przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Wartości, którymi się kierujemy

 

„Wartości to normy i zasady postępowania,
które umożliwiają rozwój człowieka i osiągnięcie satysfakcji w życiu”

– Milton Rokeach

 •  

  Odpowiedzialność

  zdajemy sobie sprawę z wagi powierzonych nam zadań i w pełni profesjonalnie podchodzimy do ich realizacji.

 •  

  Lojalność

  kierujemy się najlepiej pojmowanym interesem klienta, przygotowywane przez nas programy ubezpieczeniowe odpowiadają na oczekiwania i potrzeby   wynikające z ryzyka prowadzonej działalności.

 •  

  Rzetelność

  w najlepszy możliwy sposób wywiązujemy się z podjętych zobowiązań, pracujemy w oparciu o najwyższe  standardy, przywiązujemy dużą wagę do jakości świadczonych przez nas usług.

 •  

  Skuteczność 

  w swoim działaniu chcemy być po prostu efektywni i skuteczni. Aby każda potrzeba naszych Klientów napotkała adekwatną odpowiedź i rozwiązanie ze strony naszej Firmy.

Equinum Broker w liczbach:

40

tys. klientów

zaufało nam i naszemu doświadczeniu

200

podmiotów

prawa handlowego

98

% klientów

przedłuża z nami umowę po pierwszym roku współpracy

1

mln zł

uzbieraliśmy jako organizator trzech koncertów charytatywnych

Poznaj nasz zespół

Na każdym etapie współpracy z Klientem indywidualnie podchodzimy do jego oczekiwań i potrzeb, poszukując najkorzystniejszych oraz najlepiej odpowiadających wymaganiom Klienta rozwiązań ubezpieczeniowych dostępnych na rynku.

POZNAJ ZESPÓŁ

Klienci o nas

Jesteśmy przekonani, że obecna i przyszła współpraca z Equinum Broker Sp. z o.o. zapewnia rzetelną ochronę interesów naszych Spółek dając możliwość korzystania z najlepszych dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych.

Chemical Global

Dzięki długofalowej współpracy z Equinum Broker Sp z o.o. mamy pewność najlepszego zabezpieczenia interesów ADM Sp. z o.o.

ADM Sp. z o.o.

Equinum Broker sp. z o.o. wykazuje bardzo dobrą znajomość zagadnień ubezpieczeniowych oraz świadczy usługi w sposób nowoczesny i rzetelny. Obsługa merytoryczna oraz techniczna zapewniona przez brokera potwierdza pełny profesjonalizm w działaniu i dużą wiedzę na temat rynku ubezpieczeń.

Galeria Sfera

Poza wynegocjowaniem korzystniejszych warunków ubezpieczeń zarówno pod względem zakresu jak i ceny, na każdym etapie współpracy możemy liczyć na kompleksową organizację i pomoc w zakresie likwidacji szkód i roszczeń.

Opera Śląska

Wysoki poziom przygotowania, wyjątkowe zaangażowanie pracowników oraz profesjonalna obsługa merytoryczna zapewniają pomoc zarówno w rozwiązywaniu bieżących zadań ubezpieczeniowych oraz likwidacji szkód.

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka

Podstawą kontaktów z Firmą jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby Klienta.

UNIMAX Sp. z o.o.

Korzystając z usług serwisu brokerskiego Equinum Broker uzyskaliśmy dostęp do wszelkich informacji, również niestandardowych rozwiązań dotyczących ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, floty komunikacyjnej, które skutecznie zabezpieczają interesy naszej firmy.

Neoprofil Sp. J.

Jesteśmy zadowoleni z jakości usług świadczonych przez kancelarię Equinum Broker i rekomendujemy ich jako solidnego partnera na rynku ubezpieczeń. Partnera, który dokłada wszelkich starań aby spełnić oczekiwania swoich klientów.

Filharmonia Śląska

Duże zaangażowanie brokra zaowocowało zaaranżowaniem programu ubezpieczeniowego z szerokim zakresem ochrony i atrakcyjnym poziomem składu, co pozwoliło na oszczędności kosztów ubezpieczenia i naszego czasu.

Budrem Kraków

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Akceptuję - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
1. Administratorem danych jest EQUINUM Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Kiepury 11 (zwany dalej Administratorem lub EQUINUM Broker). Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: biuro@equinum.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
2. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych pana Przemysława Bańko, z którym można się skontaktować -
we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych
z przetwarzaniem danych - poprzez email: iod@kontraktrodo.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE stanowi:
art. 6 ust.1 lit. f) - przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora

Pani/Pan dane osobowe przetwarzane będą do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora danych, to jest do komunikacji z użytkownikiem strony poprzez udzielenie odpowiedzi na formularz kontaktowy.

Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym do uzyskania informacji o danych osobowych, na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi na formularz.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i dostarczenia kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia i udzielenia odpowiedzi na przesłany formularz.

Administrator danych nie dokonuje profilowania i nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker