Pakiet korzyści

Zyskaj najlepszą ochronę i pakiet korzyści

Pracujemy po to aby nasi Partnerzy mogli spokojnie rozwijać swój biznes. Stawiając na profesjonalny serwis zaspokajamy potrzeby ubezpieczeniowe naszych Klientów. Jesteśmy zespołem ambitnych ludzi, dla których rzetelność i odpowiedzialność to wartości wyznaczające sposób naszego działania

Co zyskujesz dzięki współpracy z Equinum Broker?

 • Czas

  Ograniczymy Twoje zaangażowanie do minimum

 • Pieniądze

  Wynegocjujemy dla Ciebie najkorzystniejsze warunki

 • Partnera

  Będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy

 • Pewność

  Zajmiemy się ochroną tego co dla Ciebie ważne

 • Bezpieczeństwo

  Zabezpieczymy Twoją osobistą i biznesową przyszłość

 • Spokój

  Sprawimy, że nieprzewidywalne jutro stanie się pewne

Charakteryzuje nas:

 • dobro Klienta stawiane zawsze na pierwszym miejscu,
 • staranna analiza potrzeb oraz oczekiwań Klienta,
 • dobór najlepszej dostępnej na rynku oferty ubezpieczeniowej,
 • optymalizacja kosztów ochrony ubezpieczeniowej,
 • ograniczenie zaangażowania Klienta do minimum,
 • opieka i doradztwo przez cały okres trwania umowy,
 • wysoka kultura i etyka zawodowa.

Equinum Broker w liczbach

20

lat

branżowego doświadczenia

40

tysięcy

klientów zaufało nam

98

procent

klientów przedłuża z nami umowę po pierwszym roku współpracy

94

procent

badanych uważa, że nasi specjaliści zapewniają obsługę na najwyższym poziomie

Indywidualny broker dla Ciebie

Każdy z naszych Klientów otrzymuje opiekę osobistego eksperta, którego zadaniem będzie stały kontakt,  bieżąca obsługa oraz profesjonalne doradztwo przez cały okres trwania współpracy.

Klienci o nas

Podstawą kontaktów z Firmą jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby Klienta.

UNIMAX Sp. z o.o.

Korzystając z usług serwisu brokerskiego Equinum Broker uzyskaliśmy dostęp do wszelkich informacji, również niestandardowych rozwiązań dotyczących ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, floty komunikacyjnej, które skutecznie zabezpieczają interesy naszej firmy.

NEOPROFIL Sp. J.

Przez te lata zauważamy, że współpraca przyczyniła się do obniżenia kosztów ubezpieczeń majątkowych oraz OC. Ponadto nasi pracownicy w efekcie negocjacji Equinum Broker Sp. z o.o. otrzymali korzystniejsze warunki ubezpieczenia grupowego oraz kompleksowy program prywatnej opieki zdrowotnej.

Instytut KOMEL

Equinum Broker sp. z o.o. wykazuje bardzo dobrą znajomość zagadnień ubezpieczeniowych oraz świadczy usługi w sposób nowoczesny i rzetelny. Obsługa merytoryczna oraz techniczna zapewniona przez brokera potwierdza pełny profesjonalizm w działaniu i dużą wiedzę na temat rynku ubezpieczeń.

Galeria SFERA

Z przyjemnością informujemy, że Equinum Broker Sp. z o.o. jest naszym brokerem ubezpieczeniowym od 2005 roku. (..) Dogłębna znajomość sektora ubezpieczeń, poparta wiedzą, wpłynęła na rzetelne i precyzyjne opracowanie wymaganych kryteriów i zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

SFW Warwas

Poza wynegocjowaniem korzystniejszych warunków ubezpieczeń zarówno pod względem zakresu jak i ceny, na każdym etapie współpracy możemy liczyć na kompleksową organizację i pomoc w zakresie likwidacji szkód i roszczeń.

Opera Śląska

Ze strony Equinum otrzymujemy pełny serwis zawartych polis oraz wsparcie merytoryczne w dziedzinie ubezpieczeń a długoletnia i kompleksowa obsługa przyczyniła się do zmniejszenia kosztów ochrony ubezpieczeniowej.

Ne­otherm sp. z o.o.

Jesteśmy zadowoleni z jakości usług świadczonych przez kancelarię Equinum Broker i rekomendujemy ich jako solidnego partnera na rynku ubezpieczeń.

Filharmonia Śląska

Ubezpieczamy odpowiedzialnie

Akceptuję - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
1. Administratorem danych jest EQUINUM Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Kiepury 11 (zwany dalej Administratorem lub EQUINUM Broker). Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: biuro@equinum.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
2. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych pana Przemysława Bańko, z którym można się skontaktować -
we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych
z przetwarzaniem danych - poprzez email: iod@kontraktrodo.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE stanowi:
art. 6 ust.1 lit. f) - przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora

Pani/Pan dane osobowe przetwarzane będą do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora danych, to jest do komunikacji z użytkownikiem strony poprzez udzielenie odpowiedzi na formularz kontaktowy.

Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym do uzyskania informacji o danych osobowych, na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi na formularz.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i dostarczenia kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia i udzielenia odpowiedzi na przesłany formularz.

Administrator danych nie dokonuje profilowania i nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker