Zmiany w zarządzie Equinum Broker Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Jest mi niezmiernie miło poinformować o zmianach w Zarządzie EQUINUM Broker Sp. z o.o..  Z dniem 30. czerwca funkcję Wice Prezesa Zarządu spółki pełni Tomasz Kutyba.

Zmiana w zarządzie EQUINUM Broker związana jest z realizacją nowej strategii rozwoju Spółki czemu będzie towarzyszyło wzmocnienie działań we wszystkich obszarach aktywności. Tomasz będzie odpowiadał za strategię rozwoju Spółki i portfela, rozwijanie nowych linii biznesu oraz budowę trwałych, opartych na najlepszych standardach, relacji z naszymi partnerami biznesowymi. Szczególną uwagę będzie koncentrował na rozwoju sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie, programów opieki zdrowotnej oraz emerytalnych.

Nowy członek zarządu EQUINUM Broker od roku 1997 jest związany z rynkiem ubezpieczeniowym pełniąc stanowiska managerskie w Allianz, Norwich Union, Warta, Signal lduna i Amplico Life. W roku 2008 rozpoczął pracę w International Risk & Corporate Advisory IRCA), gdzie pełnił kolejno funkcję: członka zarządu, wiceprezesa zarządu i pełnomocnika zarządu ds. sprzedaży.

Tomasz Kutyba jest brokerem ubezpieczeniowym oraz absolwentem Wydziału Matematyczno-Fizyczno-Technicznego Akademii Pedagogicznej w Krakowie. W roku 2001 ukończył studia podyplomowe z zakresu wyceny majątku na Akademii Rolniczej w Krakowie. Prywatnie interesuje się historią polski, kulturą oraz sztuką. Jego pasją jest uprawianie ogrodu i fotografia.
Mam nadzieję, że przyłączycie się Państwo do moich gratulacji.

 

Anna Hajduk
Prezes Zarządu EQUINUM Sp. z o.o.
Broker Ubezpieczeniowy

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker