PPK bez tajemnic

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne e-warsztaty poświęcone tematyce Pracowniczych Planów Kapitałowych

Termin: 21.10.2019 r. (poniedziałek) godz. 10:00 – 12:30

Miejsce: Pokój webinarowy

Rejestracja: Kilknij aby się zarejestrować, liczba miejsc ograniczona

Firmy zatrudniające nie mniej jak 250 pracowników właśnie wchodzą na ostatnią prostą procesu zawierania umów o zarządzanie i prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych. Trwają spotkania informacyjne organizowane dla pracowników i nerwowe testy integrujące systemy kadrowo-płacowe z infrastrukturą informatyczną agentów transferowych. Dziś nikt nie da gwarancji, że wszystko się uda, że zadziała, że serwery wykażą stabilność w obliczu ogromnej ilości danych przetwarzanych w krótkim czasie.

Za kilka tygodni, gdy firmy z pierwszej transzy wygenerują już pierwsze pliki zawierające wykazy pracowników zapisanych do planów kapitałowych i przekażą pierwsze wpłaty, do projektu zacznie przystępować następna bardzo liczna grupa firm.        

Doświadczenie pokazuje, że prace nad projektem warto rozpocząć od rzetelnego poznania ustawy, która stanowi trudną i niełatwą lekturę. Co więcej, miejscami zawiera niejednoznaczne zapisy, wymagające przy próbie ich interpretacji znajomości innych aktów prawnych, przepisów, a czasem wypracowanej w ostatnich miesiącach praktyki rynkowej.    

Na rynku znów zaroi się od ofert wszelakich szkoleń: lepszych i gorszych, tańszych i tych niekoniecznie w przystępnej cenie. EQUINUM Broker zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które poprowadzi dla Państwa Pan Tomasz Krygier – ekspert i szkoleniowiec reprezentujący Polski Fundusz Rozwoju Portal PPK. Trudno wyobrazić sobie bardziej wiarygodne źródło informacji na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych niż PFR, który jest twórcą nowych rozwiązań. Uczestnikom gwarantujemy dostęp do absolutnie pełnej i rzetelnej wiedzy, a w ramach sesji Q&A możliwość zadawania pytań.     

Aby zarezerwować miejsce i wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny (rejestracja trwa kilka sekund).

Prelegenci

 

Equinum Broker