Wdrożenie PPK – najlepsze praktyki w kontekście doświadczeń po I transzy

Termin: 27.01.2020 r. (poniedziałek) godz. 10:00 – 11:30

Miejsce: Pokój webinarowy

Rejestracja: Kilknij aby się zarejestrować, liczba miejsc ograniczona

Czy warto wyważać już raz otwarte drzwi? Szkoda na to czasu i energii

Pracownicze Plany Kapitałowe stanowią duże wyzwanie dla Pracodawcy z uwagi na ilość zadań koniecznych do podjęcia, nie tylko na etapie wdrożenia, ale także później w fazie realizacji ustawowych obowiązków, związanych z prowadzeniem i administrowaniem planów kapitałowych.

Obecnie, gdy swój ustawowy obowiązek zaczynają realizować firmy zatrudniające co najmniej 50 pracowników, możemy już korzystać z doświadczeń i najlepszych praktyk rynkowych,  wypracowanych przez instytucje finansowe oraz największe przedsiębiorstwa, które kilka miesięcy temu jako pierwsze uruchomiły plany kapitałowe.

Zachęcamy Państwa do udziału w webinarze w czasie, którego opowiemy jak najlepiej zaplanować i skutecznie wdrożyć Pracownicze Plany Kapitałowe.

Prelegenci:

Przemysław Gawlak
Dyrektor Biura Sprzedaży i Rozwoju Planów Emerytalnych.

Posiada ponad 23-letnie doświadczenie zarówno po stronie dostawców usług ubezpieczeniowych i inwestycyjnych, jak i doradczej – brokerskiej. Zarejestrował ponad 80 programów emerytalnych oraz przeprowadził 20 transferów Pracowniczych Programów Emerytalnych. Autor szeregu publikacji w periodykach branżowych.

Uczestniczył w pracach nad ustawą o Pracowniczych Planach Kapitałowych jako ekspert Business Centre Club w Zespole Rady Dialogu Społecznego.

Tomasz Kutyba
Wiceprezes Zarządu Kancelarii EQUINUM Broker Sp. z o.o.

Związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 1997 roku. W dotychczasowej karierze pracował dla: Allianz, Norwich Union, Warta, Signal lduna, Amplico Life i Kancelarii Brokerskiej International Risk & Corporate Advisory IRCA.

Dziś, jako Wiceprezes Zarządu Equinum Broker Sp. z o.o., Tomasz Kutyba odpowiada za strategię rozwoju portfela, rozwijanie nowych linii biznesu oraz budowę trwałych relacji z partnerami biznesowymi. Koncentruje się na rozwoju sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie, programów opieki zdrowotnej oraz emerytalnych.

Popularne tematy

Sorry. No data so far.

Equinum Broker