Webinar Tarcza Finansowa PFR

PFR Portal PPK oraz EQUINUM Broker serdecznie zapraszają na bezpłatny webinar skierowany do Pracodawców

Jeśli w wyniku kryzysu epidemiologicznego Twoje przedsiębiorstwo przeżywa trudności finansowe – to wydarzenie jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skorzystać ze środków pomocowych oferowanych przez Państwo, zapisz się na bezpłatny webinar, w czasie którego eksperci PFR Portal PPK zaprezentują rozwiązania dostępne w ramach programu Tarcza Finansowa PFR.

OBEJRZYJ MATERIAŁ VIDEO

 

Tarcza Finansowa PFR to program wsparcia dla firm i pracowników o wartości 100 mld zł. Beneficjentami są mikrofirmy zatrudniające co najmniej 1 pracownika oraz małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Cel? Ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce.

Program skierowany jest do około 670 tys. polskich przedsiębiorców.

Agenda

  • Podstawowe informacje o programie
  • Beneficjenci programu – kryteria kwalifikacji
  • Tarcza Finansowa dla Mikrofirm
  • Tarcza Finansowa dla Małych i Średnich firm
  • Procedura składania wniosku
  • Tarcza Finansowa dla Dużych firm – podstawowe informacje 
  • Q&A Sesja pytań

Eksperci

Krzysztof Słomiński

Regionalny Ekspert PPK
PFR Portal PPK Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył m.in. studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami w Wyższej Szkole Zarządzania im. Koźmińskiego; Trener, wydawca. 25-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i międzynarodowych firmach w zakresie marketingu i sprzedaży B2B oraz jako trener. Od lutego 2019 jako Regionalny Ekspert PPK w PFR Portal PPK prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Prywatnie realizuje się docierając do miejsc wpisanych na listę UNESCO.

Katarzyna Rosińska

Regionalny Ekspert PPK
PFR Portal PPK Sp. z o.o.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku dziennikarstwa. Długoletnia kariera zawodowa w bankach i towarzystwach ubezpieczeniowych w obsłudze klienta korporacyjnego, zarzadzania sprzedażą i budowania relacji. Doświadczenie związane z zarządzaniem grupami przedsiębiorców w BNI. Od lutego 2019 Regionalny Ekspert PPK w Biurze Relacji z Klientami odpowiedzialna za region śląski. Prywatnie miłośniczka psów, fanka literatury kryminalnej

Tomasz Krygier

Ekspert Regionalny PPK
PFR Portal PPK Sp. z o.o.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutnicza na kierunku Technologia Chemiczna, oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach, kierunek Finanse i Bankowość. 24 letnie doświadczenie zawodowe w tym: 3,5 roku jako Koordynator sprzedaży do Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Banku Millennium oraz Trener w Orange Polska SA – 15 lat. Prywatnie miłośnik dobrej muzyki, literatury i whisky, ewentualnie dobrej kuchni.

Anna Hajduk

Prezes Zarządu
Kancelaria Brokerska EQUINUM Broker Sp. z o.o.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Podyplomowych Studiów Prawa Gospodarczego i Handlowego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu oceny ryzyka i likwidacji szkód na Akademii Finansów w Warszawie. Broker ubezpieczeniowy, 25-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z polskimi i międzynarodowymi firmami ubezpieczeniowymi. Od lat zajmuje się tematyką ubezpieczeń gospodarczych, szczególnie odpowiedzialności cywilnej podmiotów leczniczych, odpowiedzialności członków władz spółek kapitałowych oraz ubezpieczeniami cyber. Autorka publikacji, wykładów i szkoleń z zakresu ubezpieczeń.Od 2012 r. Prezes Zarządu kancelarii brokerskiej EQUINUM Broker Sp. z o.o. Prywatnie podróżniczka. Interesuje się psychologią społeczną.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker