Nagranie webinaru: Znaczenie programów opieki zdrowotnej w epoce COVID-19 czyli o zdrowiu pracowników – na serio

Zarejestruj się aby obejrzeć transmisję

Dorota Sawicz

Dyrektor Personalny
Grupa LUX MED

Absolwentka studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła również m.in. podyplomowe studia Prawa Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz kursy z zakresu zarządzania na National Louis University w Chicago. Specjalizuje się w zarządzaniu procesami HR w sektorze medycznym. Obecnie odpowiada za cały obszar HR Grupy LUX MED oraz integrację spółek zależnych. Propaguje strategiczne, partnerskie podejście we współpracy z biznesem. W konkursie Pulsu Medycyny otrzymała tytuł najlepszego menadżera HR w ochronie zdrowia.

Radosław Frątczak

Dyrektor ds. Wsparcia Rozwoju Biznesu
Grupa LUX MED

Od 18 lat związany jest z Grupą LUX MED. Współtworzył oraz rozwijał rozwiązania i struktury sprzedażowe. Przez wiele lat pełnił w LUX MED funkcję Dyrektora Rozwoju Sprzedaży, potem w latach 2013 – 2018 pełnił funkcję Dyrektora Rozwoju Sprzedaży i Ubezpieczeń Zdrowotnych, od 2018 był Dyrektorem Współpracy z Partnerami Zewnętrznymi. Ze sprzedażą związany „od zawsze” wcześniej w Credit Suisse Life and Pension, Winterthur TU na Życie, Zurich TU na Życie a także w Kimberly Clark, Procter&Gamble. Od maja 2019 swoje ogromne doświadczenie wykorzystuje w nowym obszarze – na stanowisku Dyrektora ds. Wsparcia Rozwoju Biznesu w Departamencie Akwizycji i Rozwoju. W nowej roli jest odpowiedzialny za badanie możliwości rozwoju biznesowego na rynkach lokalnych, w tym za identyfikację potencjalnych celów akwizycyjnych.

Tomasz Kutyba

Wiceprezes Zarządu
Kancelaria Brokerska EQUINUM Broker Sp. z o.o.

Związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 1997 roku. W dotychczasowej karierze pracował dla: Allianz, Norwich Union, Warta, Signal Iduna, Amplico Life i Kancelarii Brokerskiej International Risk & Corporate Advisory IRCA.

Dziś, jako Wiceprezes Zarządu Equinum Broker Sp. z o.o., Tomasz Kutyba odpowiada za strategię rozwoju portfela, rozwijanie nowych linii biznesu oraz budowę relacji z partnerami biznesowymi. Koncentruje się na rozwoju sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie i programów opieki zdrowotnej oraz emerytalnych.

Equinum Broker