Nagranie webinaru: E-medycyna – rewolucja czy ewolucja?

Zarejestruj się aby obejrzeć transmisję

Beata Gosławska

Dyrektor ds. rozwoju biznesu w Grupie Telemedico

Odpowiada za wdrożenia telemedycyny w różnych modelach biznesowych w Polsce w ramach współpracy z Partnerami biznesowymi z branży medycznej, ubezpieczeniowej, finansowej, farmaceutycznej, telekom, e comerce , a także we współpracy z dostawcami urządzeń do opieki zdalnej i rozwiązań optymalizujących opiekę nad pacjentem.

Wcześniej w strukturach największej firmy ubezpieczeniowej w Polsce odpowiadała za wdrożenia produktów zdrowotnych, implementację oferty niestandardowej oraz współpracę z Partnerami strategicznymi Spółki. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz MBA dla Kadry Medycznej Akademii L. Koźmińskiego z pasją do wdrażania innowacji zwiększających dostępność do lekarza i jakość opieki zdrowotnej.

 

Tomasz Kutyba

Wiceprezes Zarządu Kancelarii EQUINUM Broker Sp. z o.o., Broker Ubezpieczeniowy.

Związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 1997 roku. W dotychczasowej karierze pracował dla: Allianz, Norwich Union, Warta, Signal Iduna, Amplico Life i Kancelarii Brokerskiej International Risk & Corporate Advisory IRCA.

Dziś, jako Wiceprezes Zarządu Equinum Broker Sp. z o.o., Tomasz Kutyba odpowiada za strategię rozwoju portfela, rozwijanie nowych linii biznesu oraz budowę relacji z partnerami biznesowymi. Koncentruje się na rozwoju sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie i programów opieki zdrowotnej oraz emerytalnych.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker