Nagranie webinaru: Ubezpieczenie czy Abonament?

Ubezpieczenie  czy Abonament? Na co zwrócić uwagę podejmując decyzję o zakupie pakietu medycznego dla pracowników

Zarejestruj się aby obejrzeć transmisję

 

Bernard Kucharski

Zastępca Dyrektora Sprzedaży w TU Zdrowie

 

Odpowiada za sprzedaż pośrednią w TU Zdrowie. Tematyką ubezpieczeń zdrowotnych zajmuje się pod ponad 10 lat, podczas których opracował i wdrożył programy opieki medycznej u kilkuset Klientów w całej Polsce, zatrudniających od kilku do kilku tysięcy pracowników. Specjalizuje się w tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla Klientów.

Z rynkiem ubezpieczeniowym związany jest od 17 lat. Zajmował się między innymi reasekuracją w obszarze ryzyk majątkowych i technicznych. Prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów w zakresie ubezpieczeń i reasekuracji. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie oraz Akademii Finansów w Warszawie na kierunkach związanych z ubezpieczeniami i oceną ryzyka.

O TU Zdrowie SA

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE SA to jedyne polskie towarzystwo ubezpieczeń specjalizujące się w zdrowiu. Od 10 lat oferuje polisy zdrowotne dla małych i dużych firm. Obecnie TU ZDROWIE koordynuje i profesjonalnie organizuje opiekę medyczną dla ponad 150 tysięcy Ubezpieczonych. TU ZDROWIE zapewnia opiekę medyczną na najwyższym poziomie, realizowaną w ponad 3500 placówek na terenie całego kraju.

 

Tomasz Kutyba

Wiceprezes Zarządu Kancelarii EQUINUM Broker Sp. z o.o., Broker Ubezpieczeniowy.

 

Związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 1997 roku. W dotychczasowej karierze pracował dla: Allianz, Norwich Union, Warta, Signal Iduna, Amplico Life i Kancelarii Brokerskiej International Risk & Corporate Advisory IRCA.

Dziś, jako Wiceprezes Zarządu Equinum Broker Sp. z o.o., Tomasz Kutyba odpowiada za strategię rozwoju portfela, rozwijanie nowych linii biznesu oraz budowę relacji z partnerami biznesowymi. Koncentruje się na rozwoju sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie i programów opieki zdrowotnej oraz emerytalnych.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker