Nagranie webinaru: Ubezpieczenia grupowe na życie w czasach Covid-19

Zarejestruj się aby obejrzeć transmisję

 

 

Piotr Twardokęs

Wiceprezes Zarządu Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A.

 

Związany jest z sektorem ubezpieczeń od ponad 20 lat. Rozpoczął karierę w sektorze życiowym w 1995r. jako agent ubezpieczeniowy.

Doświadczenie zdobywał rozwijając sprzedaż ubezpieczeń grupowych w kilku firmach ubezpieczeń na życie (m.in. Warta i Zurich TUnŻ). Od kwietnia 2014 roku pełnił funkcję Członka Zarządu i Dyrektora ds. sprzedaży w MetLife. Do Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. dołączył w czerwcu 2017r. W spółce odpowiada za strategię sprzedażową, w tym strategię szkoleń i rozwoju dla wszystkich kanałów dystrybucji.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, a także Polsko Francuskiego Instytutu Ubezpieczeń w Warszawie. Ukończył także studia podyplomowe Niezależnych Doradców Finansowych w Szkole Głównej Handlowej.

Open Life to polska firma ubezpieczeniowa z ponad dziewięcioletnim doświadczeniem na rynku. Stabilna pozycja, innowacyjne produkty i zespół doświadczonych pracowników gwarantują pewność i bezpieczeństwo finansowe klienta. Spółka jest Ubezpieczycielem, który otrzymał liczne wyróżnienia przyznane przez prasę branżową, co świadczy o dużym zaufaniu rynku. Swoim klientom zapewnia szeroką ofertę, w której do tej pory znalazło się ponad 50 nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych. Obecnie Ubezpieczyciel obsługuje ponad 300 tys. aktywnych polis. Poprzez ubezpieczenia spółka zarządza ponad 350 Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi, co pozwala na skuteczną dywersyfikację aktywów.

W ofercie Open Life znajduje się szereg ubezpieczeń, wśród których znaczącą pozycję stanowią grupowe ubezpieczenia pracownicze.

 

 

Tomasz Kutyba

Wiceprezes Zarządu Kancelarii EQUINUM Broker Sp. z o.o., Broker Ubezpieczeniowy.

 

Związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 1997 roku. W dotychczasowej karierze pracował dla: Allianz, Norwich Union, Warta, Signal Iduna, Amplico Life i Kancelarii Brokerskiej International Risk & Corporate Advisory IRCA.

Dziś, jako Wiceprezes Zarządu Equinum Broker Sp. z o.o., Tomasz Kutyba odpowiada za strategię rozwoju portfela, rozwijanie nowych linii biznesu oraz budowę relacji z partnerami biznesowymi. Koncentruje się na rozwoju sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie i programów opieki zdrowotnej oraz emerytalnych.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker