Nagranie webinaru: Benefity pracownicze w dobie pandemii – raport Nationale Nederlanden

Zarejestruj się aby obejrzeć transmisję

 

Ewa Dąbrowska

Dyrektor Pionu Korporacyjnego

 

Jest absolwentką SGH – Pierwszego Wydziału Menedżerskiego na Handlu Zagranicznym oraz Uniwersytetu SWPS Coaching i Mentoring.

Od 25 lat pracuje a od 20 lat na stanowiskach menedżerskich. Specjalizacja to zarządzanie strategiczne, zarządzanie zespołami sprzedażowymi, budowanie sieci networkingowych w biznesie oraz negocjacje na rynku B2B. Obecnie pracuje w Nationale-Nederlanden i odpowiada za Obszar Klienta Korporacyjnego – sprzedaż i produkty oraz jest liderem inicjatywy strategicznej ekspansji ubezpieczeń grupowych. Wcześniej pracowała w MetLife i odpowiadała za rozwój sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej. W AXA oraz AON była Członkiem Zarządu odpowiadając za rozwój sprzedaży oraz nowe kanały dystrybucji.

Prywatnie mama 2 córek, pasje to joga, medytacje, spinning oraz rajdy starych samochodów.

Jest mentorem w ramach Fundacji Liderek Biznesu oraz Vital Voices.

Nationale-Nederlanden

To jedna z największych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. W Polsce działa od 1994 roku. Oferuje różnorodne produkty zabezpieczające przyszłość finansową ponad pół miliona klientów i ich bliskich. Firma w kompleksowy sposób odpowiada na potrzebę zapewnienia przyszłości dziecku, ochrony zdrowia własnego i najbliższych, gromadzenia kapitału, zadbania o dostatnią emeryturę, wsparcia dla rodziny bez względu na okoliczności, a w przypadku przedsiębiorców także zabezpieczenia pracowników.

Nationale-Nederlanden jako firma odpowiedzialna społecznie angażuje się i działa w obszarze istotnych problemów społecznych dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków. Firma inicjuje również projekty na rzecz edukacji finansowej Polaków.

Tomasz Kutyba

Wiceprezes Zarządu Kancelarii EQUINUM Broker Sp. z o.o., Broker Ubezpieczeniowy.

 

Związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 1997 roku. W dotychczasowej karierze pracował dla: Allianz, Norwich Union, Warta, Signal Iduna, Amplico Life i Kancelarii Brokerskiej International Risk & Corporate Advisory IRCA.

Dziś, jako Wiceprezes Zarządu Equinum Broker Sp. z o.o., Tomasz Kutyba odpowiada za strategię rozwoju portfela, rozwijanie nowych linii biznesu oraz budowę relacji z partnerami biznesowymi. Koncentruje się na rozwoju sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie i programów opieki zdrowotnej oraz emerytalnych.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker