Nagranie webinaru: Jak zabezpieczyć ryzyko osób odpowiedzialnych za finanse w firmie?

Ze względu na zauważalny wzrost liczby kontroli w związku z rozliczeniem środków publicznych pozyskanych w ramach tarcz antykryzysowych, a także nasilające się dążenia do uszczelnienia systemu podatkowego, a co za tym idzie częste zmiany przepisów prawnych, rosnące obowiązki wobec urzędów skarbowych, które powodują wzrost ilości postępowań karnoskarbowych i liczby skazanych w tych postępowaniach, na popularności zyskuje ubezpieczenie karnoskarbowe.

Chcąc przybliżyć Państwu temat w imieniu Macieja Strużek, Prawnika w EQUINUM Broker oraz Tomasza Wojtanek, Managera ds. Sprzedaży w Risk Partner Sp. z o.o. zapraszamy Państwa na cykl bezpłatnych Webinariów, dzięki którym dowiedzą się Państwo jak zabezpieczyć ryzyko osób odpowiedzialnych za finanse w firmie, a także same firmy w związku z kontrolą skarbową.

Maciej Strużek

Prawnik, In-house lawyer w Kancelarii Brokerskiej Equinum Broker Sp. z. o.o.

Maciej Strużek, absolwent Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w kancelariach prawnych oraz komorniczych, a także pracując na stanowisku Asystenta Sędziego w Sądzie Okręgowym w Gliwicach w Wydziale Gospodarczym.

Z branżą finansową i ubezpieczeniową ściśle związany od 2 lat, początkowo prowadząc własną działalność gospodarczą, w ramach której zajmował się doradztwem w zakresie leasingu i ubezpieczeń. Obecnie Prawnik, In-house lawyer w Kancelarii Brokerskiej Equinum Broker Sp. z. o.o. Specjalizuje się w zakresie ubezpieczeń: odpowiedzialności cywilnej, D&O, karnoskarbowych i ryzyk cybernetycznych.

 

Tomasz Wojtanek

Manager ds. Sprzedaży w Risk Partner Sp. z o.o.

Absolwent studiów licencjackich i magisterskich na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń  Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W zespole Risk Partner od 2013 roku.  Od 2014 roku odpowiedzialny za rozwój biznesu na terenie południowej Polski.

 

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker