Equinum Broker laureatem IV edycji gali „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”

07 kwietnia 2022 r. to dla nas wyjątkowy dzień – gościliśmy na IV edycji gali „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca” organizowanej przez PFR Portal PPK sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że EQUINUM Broker Sp. z o.o. znalazło się pośród tegorocznych laureatów. Przyznana nagroda specjalna „Odpowiedzialnego i Przyjaznego Pracodawcy” to dla nas odpowiedź, że nasze zaangażowanie i postawa wobec naszych Pracowników jest elementem, który współtworzy przyjazne środowisko pracy. Wspieramy pracowników nie tylko w kwestiach rozwoju zawodowego, ale również mamy swój wkład w budowaniu ich zabezpieczenia finansowego. To pokazuje jak ważne jest, by Pracodawca był nie tylko organizatorem pracy, ale przede wszystkim życzliwym, otwartym i wspierającym towarzyszem życia swoich pracowników.

W tej edycji zostało przyznanych 13 wyróżnień dla przedsiębiorców, którzy w swoich firmach wdrożyli Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Ważnym czynnikiem wyróżniającym laureatów była ponadprzeciętna ekspansywność we wdrażaniu projektu PPK w swoich firmach, gdzie prywatne oszczędności dzięki Programowi PPK, stały się atrakcyjnym benefitem pracowniczym. Wszystkie wyróżnione firmy osiągnęły bardzo wysoką partycypację w programie, w EQUINUM Broker Sp. z o.o. partycypacja wyniosła 💯% .

Razem z Programem PPK oraz PFR Portal PPK sp. z o.o. chcemy dać przykład, że gromadzenie oszczędności w Pracowniczych Planach Kapitałowych jest długoterminową inwestycją w naszą wspólną przyszłość.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z gali, w której od 23 minuty głos zabiera Pan Tomasz Kutyba. Wiceprezes Zarządu Equinum Broker Sp. z o.o.

Jak oceniasz tą podstronę?
Equinum Broker